Kim jesteśmy?

VITALPOL

Vitalpol to firma, która od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w produkcji oraz handlu warzywami strączkowymi takimi jak fasola, groch, soczewica czy cieciorka. Głównym priorytetem jest najwyższa jakość finalnego produktu, do której dążymy za pomocą nowoczesnych rozwiązań technologicznych tworzących perfekcyjnie działającą linię produkcyjną począwszy od procesu zasiewu, poprzez zbiór, na finalnym przygotowaniu do sprzedaży kończąc. Idee naszej firmy wspomagają liczne Projekty Unijne, dzięki którym, za sprawą dofinansowań, systematycznie ulepszamy wyposażenie zakładu.

W 2017 roku „Vitalpol” stał się jedynym w Polsce dystrybutorem specjalistycznych maszyn („Double Master II” oraz „Double Master IV”) brazylijskiego producenta „Colombo”, przystosowanych do zbioru fasoli z pola w sposób nieinwazyjny oraz najbardziej wydajny.

Posiadamy dwa główne oddziały produkcyjne zlokalizowane w miejscowościach Świniary oraz Mircze. W gospodarstwie przynależącym do siedziby w Świniarach, zajmujemy się również uprawą wielu odmian kapusty oraz ziemniaków.

Warzywa strączkowe
to zdrowa żywność przez cały rok!

Oferujemy

Warzywa strączkowe

Inne Warzywa z Naszego Gospodarstwa

maszyna colombo

Skoszona fasola zbierana jest przez system elastycznych podbieraków, które prowadzą materiał roślinny do podajnika, którego funkcją jest podnoszenie zebranego materiału do klepiska. Jednostka zbierająca jest podwieszona za pomocą systemu sprężyn i kółek prowadzących, które kopiują nierówności terenu i umożliwiają idealną regulację wysokości podbieraków, pracujących blisko powierzchni gleby, przez co możliwy jest zbiór bez strat i wciągania ziemi.

KONTAKT

VITALPOL P.P.H.

Świniary 46 A, 28-131 Solec Zdrój (świętokrzyskie)

(+48) 41 377 62 82

(+48) 41 377 62 81

(+48) 41 377 62 54

vitalpol@vitalpol.pl

VITALPOL P.P.H.

Targowa 19, 22-530 Mircze (lubelskie)

(+48) 509 316 188

mircze@vitalpol.pl

Copyright © 2017-2024 Vitalpol. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Agencja Reklamowa w Krakowie - Anronet

Up